www.abcsealants.com www.abcsealants.com www.abcsealants.com www.abcsealants.com www.abcsealants.com www.abcsealants.com

ABC 250 HM MUM SİLİKON

ABC HM250 MUM SİLİKON yarı saydam, yüksek viskoziteli, genel amaçlı bir yapıştırıcıdır. Özellikle kağıt, kumaş ve plastik yüzeyler için geliştirilmiştir.Ahşap, metal, kumaş, deri, karton, PVC ve birçok plastik yüzeyin yapıştırılması için idealdir.

 Özellikler: Çevreyle dost,  kokusuz.ve kullanımı kolaydır.

 Uygulama Alanları: Genel tamirat işleri, boşluk doldurma, metal çerçevelerin birleştirilmesi, mobilya tamiratı, kablo, sabitleme, vb. işlemlerde kullanılır.

Uygulama: Tabancayı prize takın, mum silikon çubuğu tabancanın arkasına yerleştirin. Çubuk tabanca ağzına tam olarak yerleşinceye kadar birkaç kez tetiğe basın. 5-7 dk. kadar tabancanın ısınması için bekleyin. Yeterince ısınınca yapıştırıcının akması için tetikleme işlemine başlayın. Yapıştırıcıyı yüzeye yaymayınız. Yapıştırılacak yüzeyleri uygulama işleminden sonra hemen sonra birbirine bastırınız. İşlem bitince tabancayı prizden çekin. Temizleme  işlemine gerek yoktur.Tabancanın arkasındaki kullanılmayan yapıştırıcıyı  çıkarmaya  çalışmayınız. 

Raf Ömrü:   36 aydır.

 Önemli:    Tabancanın        arkasındaki    yapıştırıcıyı   çekip çıkarmaya    çalışmayınız.   Tabancanın    ağzına   sıcakken dokunmayınız. Kullanılmayan yapıştırıcıları  kapalı ambalajında saklayınız.